ul. Kaliska 65B, 62-700 Turek
kacperdrzewiecki@hotplast.pl
665 456 126

Usługi Zgrzewania Rur Elektrooporowo Doczołowo do 1200mm

Wykonujemy usługi zgrzewania rur metodą elektrooporowo i doczołowo w zakresie średnic do 1200mm. Zgrzewanie realizują nasi polscy zgrzewacze. Proces zgrzewania jest przeprowadzany na automatach czy też półautomatach z opcją wydruku kompletnego przebiegu zgrzewania.

Współczesna struktura organizacji zleceń zapewnia klientom gwarancję niezawodności, terminowości oraz bardzo dobrej uzyskanej jakości prac zapewnianych za pośrednictwem naszej firmy. Jesteśmy godnym partnerem do współpracy o czym niech zaświadczają opinie kontrahentów korzystających z naszych usług zgrzewania rur. Posiadamy wysoce wykształconą obsadę techniczną z rozległą praktyką zawodową. Mądrość jak i również praktyka zawodowa w naszej firmie jest rękojmią jakości wykonywanych zamówień zlecanych przez kontrahentów. Pracujemy na obszarze całej Polski.

Realizujemy specjalistyczne usługi zgrzewania rur termoplastycznych PP, PE i PVDF przy użyciu zgrzewarek doczołowych jak i również elektrooporowych korporacji HÜRNER SCHWEISSTECHNIK, która jest znana od półwiecza na rynku międzynarodowym. Oferujemy usługi zgrzewania rur metodą elektrooporowo i doczołowo w wymiarze średnic do 1600mm. Zgrzewanie realizowane jest dzięki automatom czy też półautomatom z opcją wydruku kompletnego toku zgrzewania.

Prace oferujemy przy wsparciu zgrzewarek doczołowych manualnych jak i również półautomatycznych, a także zgrzewarek w pełnej automatyzacji oraz także realizujemy usługi zgrzewania rur przy użyciu zgrzewarek CNC ECO z automatycznym zapisem kompletnego procesu zgrzewania podług norm ISO.

Używane przez nas zgrzewarki mają jednostki do natychmiastowego jak i również dokładnego zapisywania i protokołowania informacji odnoszących się do zgrzewania zgodnego z DVS a także pozostałymi krajowymi wytycznymi (WIS, INSTA itp.).

Zgrzewarkami doczołowymi mamy możliwość realizowanie zgrzewanie rur na miejscu gdzie jest wykonywana praca jak i także w bardzo trudno dostępnych obszarach w terenie przykładowo wykopu, rowy. Zgrzewarkami doczołowymi możemy zgrzewać średnice rur aktualnie od 40mm do 1200/1600mm.

Maszyny CNC ECO i WELD CONTROL odmieniły łączenie tworzyw sztucznych, otrzymując wyjątkową klasę scaleń w stosunku do klasycznych zgrzewarek.

Proces zgrzewania rur PE PP i PVDF zgrzewarkami CNC ECO i ECO+ przenigdy nie stało się tak naprawdę precyzyjne aktualnie dziś.

USŁUGI ZGRZEWANIA
Zgrzewarki elektrooporowe
Zgrzewarki elektrooporowe

Zgrzewarki elektrooporowe najnowszej generacji do zgrzewania rur i kształtek z wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych. Urządzenia są całkowicie odpowiednie do prac w trudnych, niedostępnych miejscach na placu budowy ze względu na zaawansowaną technologię. VA rama ochronna nie tylko zabezpiecza…

Czytaj więcej

Zgrzewanie rur
Zgrzewanie rur

Wykonujemy profesjonalne usługi zgrzewania rur termoplastycznych PP, PE i PVDF przy pomocy zgrzewarek doczołowych i elektrooporowych firmy HÜRNER SCHWEISSTECHNIK, które to już od dziesiątek lat przodują w tej dziedzinie na skalę światową…

Czytaj więcej

ZGRZEWARKI DOCZOŁOWE
Zgrzewarki elektrooporowe